مشاور سئو افشار

مشاوره سئو سایت

در این چندین سال که با شرکت ها و برندهای مختلف در قالب مشاوره سئو همکاری داشتم، با موارد عجیبی رو به رو شدم که انتظار هم می رفت.

برای مثال، شرکتی که پایه گذار صنعتی خاص در تولید قطعات در ایران بود و صادرات خارج از ایران داشت، اما نمی توانست در داخل ایران خوب بفروشد و عمده فروشش از طریق فروشنده های واسط بود، آن های که صرفا به دلیل این عملکرد بهتری در فضای آنلاین داشتند، توانسته بودند فروش های خوبی داشته باشند.

حتی اگر در بیزینس خود در فضای آفلاین پایه گذار و پیشرو بودید و حتی هستید، از فضای آنلاین غافل نشوید چون که به زودی شما هم به این وضعیت دچار خواهید رفت و فروشتان افت خواهد گرفت و بازار را رقبا از شما خواهند گرفت.

شما باید حتما از یک فرد متخصص و مشاور سئو در این مسیر بهره بگیرید، کسی که تجارب خوبی دارد و توانسته با مشاوره سئو به برندهای بزرگ ارزش خلق کند.

پیشنهاد مشاوره سئو به شما

توصیه می کنم حتما از یک مشاوره سئو حرفه ای برای رشد کسب و کارتان استفاده کنید. شما می توانید با چندساعت مشاوره سئو در ماه مسیر کسب و کار خود را چک کنید. چرا که شاید رقبای شما در حال کار در روی سئو خود هستند و شما زمانی متوجه خواهید شد، که آن ها از شما پیشی گرفتند و در این موقع حتی اگر مشاوره سئو هم بگیرید، شاید چند ماه زمان نیاز باشد که به وضعیت قبلی خود برسید.

برای مشاوره سئو و بهینه سازی سایت فقط فرم داخل این صفحه را پرکنید، تا با شما گرفته شود.

جهت مشاوره سئو لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید.

مشاوره سئو افشار

مشاوره سئو و سئوالات متداول آن

مشاوره سئو شامل بررسی چه مواردی است؟

موارد زیر در ارتباط با سئو سایت بررسی می شود.

1- آنالیز Structure سایت

2- آنالیز UI- UX

3- بررسی رقبا

4- تحلیل On Page SEO

5- تحلیل Off Page SEO

6- آنالیز مشکلات فعلی سایت

هزینه مشاوره سئو ساعتی چقدر است؟

قیمت مشاوره سئو ساعتی بستگی به پروژه سئو دارد. فرم مشاوره سئو را در همین صفحه پرکنید، تا با شما تماس گرفته شود.

نحوه مشاوره سئو به چه صورت است؟

هرچقدر اطلاعات دقیقتری از شرایط فعلی خود قرارد دهید، بهتر می توان مشاوره سئو را انجام داد. هدف ما بررسی نیاز شما از سئو است، که بتوانیم با افزایش بازدید – بهبودهای فنی و کسب رتبه های بالاتر به این هدف دست پیدا کنیم. در نهایت هدف افزایش فروش شما است.

آیا مشاوره سئو توسط خود آقای افشار خواهد بود؟

بله مشاوره سئو سایت توسط خود آقای افشار انجام خواهد شد.