درباره محمد افشار

محمد افشار هستم، بیش از 5 سال است که به صورت تخصصی در حوزه سئو فعالیت میکنم. قبل از شروع فعالیتم در حوزه سئو، در سایر شاخه های دیجیتال مارکتینگ و برنامه نویسی و شبکه نیز تجربیاتی کسب کردم و بنا به علاقه این مطالعات و کارها را تا به امروز ادامه دادم و تلاش خودم را می کنم که به روز باشم. این تجربیات شامل توسعه دهنده وب -متخصص گوگل ادز- مدیر دیجیتال مارکتینگ و بنیانگذار استارت آپ بوده.

از سال 97 نیز تا امروز مدیر سئو مجموعه علی بابا هستم و با همکاری با واحدهای مختلف که داشتم، توانسته ام رتبه های 1 را در حوزه های مختلف گردشگری برای علی بابا بدست آورم.

انتهای سال ۹۷ نیز پس از ۶ ماه، کتاب راهنمای گوگل برای ارزیابان، The Search Quality Evaluator Guidelines را به زبان فارسی ترجمه کردم که مطالب مفیدی این کتاب 168 صفحه ای به دانش من اضافه کرد.

از آن جایی که نمی توان بدون داشتن استراتژی و برنامه در سئو موفق بود،‌ استراتژی سئو یکی از کارهایی است که روی آن دقت زیادی دارم.
تمامی این تجربیات کاری منجر به این شده است که بتوانم با مدیران کسب و کار – توسعه دهندگان و متخصصین دیجیتال مارکتینگ تعامل سازنده داشته باشم و بهترین نتیجه را برای سایت ها با تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی به ارمغان بیاورم.

در حال حاضر نیز تمرکزم فقط روی برندهایی است که اهمیت سئو را در برندسازی و کسب اعتبار می دانند.

مدیر سئو علی بابا
برندهای برتر

سئو و کسب رتبه اول فقط برای برندهای برتر

 

آمارها نشان میدهد که ۹۰ درصد کاربران فقط صفحه 1 گوگل را می بینند.

رتبه ا گوگل برای بازدیدکنندگان اعتماد را می آورد و به شیوه ای غیر مستقم برندسازی را انجام میدهد.

در هر حوزه ای شرکت ها و رقبای زیادی وجود دارند، اما فقط تعداد کمی از آن ها موفق می شوند سهم عمده بازار را بگیرند.

اگر شما هم تصمیم دارید که سئو را به صورت جدی دنبال کنید و از این طریق درآمد خودتان یا کسب و کارتان را افزایش دهید، حتما آموزش ها من را دنبال کنید.

هدف اصلی من از ایجاد این سایت، آموزش به دیگران است.