تدریس خصوصی سئو

 اگر می خواهید جز بهترین سئوکارهای ایران باشید، باید به صورت عملی سئو را انجام دهید. اگر سایتی ندارید و در اول کار هستید، بهترین کار این است که با سایت شخصی خودتان شروع کنید، چون کسب و کارها ممکن است به شما اعتماد نکنند و به شما سایتشان را نسپارند.

پس برای این کاریک هاست و دامین بخرید و بعد از راه اندازی سایت، شروع به اجرای سئو کنید.

راه دیگه ای هم کارآموزی سئو است، برای این کار می توانید سایت ها و شرکت هایی را پیدا کنید که کارآموز سئو جذب می کنند.

در هر حال مانند هر دوره ای آموزش خصوصی سریع ترین و موثرین راه یادگیری سئو می تواند باشد.

البته دقت کنید، یک سری آموزشگاه ها و اساتیدی وجود دارد، که صرفا کارآن ها آموزش است، اما از آن جایی که سئو به صورت مداوم در حال گسترش و آپدیت است، حتما در کلاس ها و آموزش هایی شرکت کنید که بیزینس این افراد صرفا آموزش نیست! و پروژه های سئو بزرگ دارند و در حال کار کردن روی آن هستند.

وسعت مفاهیم سئو و مباحث آموزشی

مفاهیم سئو گستردگی بسیار زیادی دارند به گونه ای که اگر شما بخواهید با همه آنها آشنا شوید سالیان سال طول می کشد.  از طرفی لازمه مواجهه با تکنیک ها و کاربردهای مختلفی که سئو دارد قرار گرفتن در شرایط آن است.  به عنوان مثال شما تا سایتی با داشتن بیش از ۵۰۰۰ صفحه در اختیار نداشته باشید هرگز نمی توانید شرایط کار با یک سایت چند نقشه ای را تجربه کنید.
همانطور که میدانید در هر نقشه سایت خوب است دو تا سه هزار آدرس قرار دهیم و برای افزودن مطالب بیشتر می بایست از نقشه های جدید استفاده کنیم این مسائل به خوبی بیانگر قرار گرفتن در وضعیت است. به طور کلی منظور از بیان این موضوع عملی بودن دانش و مهارت های سئو است این دو به طرز پیچیده ای با هم آمیخته شده اند.

منحصر به فرد بودن آموزه های سئو

سئو بسیار منحصر به فرد است یعنی شرایطی که برای یک سایت ممکن است مثبت و پیش برنده باشد شاید برای سایت دیگری مخرب و زیانبار به حساب آید.در واقع مجموعه عوامل متعددی برای بهینه سازی دست به دست هم می دهند و در نتیجه یک توسعه را برای سایت ایجاد می کنند. این مسئله موجب می شود که هیچ کارشناس و متخصص سئو نتواند قوانینی را به طور قطعی و مسلم به عنوان عملکرد و توصیه های سئو به دیگران ارائه کند.
به عنوان مثال تولید محتوا کردن همیشه و در همه حال نمی تواند گزینه شماره یک برای پیشرفت و توسعه یک سایت به حساب آید در سایتی که به اندازه کافی محتوا تولید کرده شاید بهینه کردن همان محتوای تولید شده و پرداختن به لینک سازی های داخلی و نیز به روز رسانی هایی که شاید نوشته های شما نیاز داشته باشند اولویت شماره یک چنین سایتی باشد.
از مجموعه مباحث مطرح شده در این زمینه می توان نتیجه گیری کرد که آموزش دادن سئو به صورت تضمینی و متمرکز می تواند قابلیت های بسیار بیشتری برای یادگیرنده داشته باشد از طرفی این مسئله برای مدرسانی که واقعاً به دنبال یاد دادن به دیگران هستند و نتیجه کارشان برایشان مهم است نیز بسیار اهمیت دارد چرا که آنها با سهولت بیشتری فرایند آموزشی را پیاده سازی و اجرا می کنند.
وقتی که یک مدرس در حال آموزش دادن به دانشپذیری در یک موضوع مشخص است می تواند از مثال ها نمونه های مربوط به همان پروژه استفاده کند که این مسئله می تواند در کاربردپذیری و سوئیچ شدن به پروژه محور کردن اموزشگاه نیز کمک کند.

نبود دستورالعمل ها یا راهکارهای واحد و قطعی

تردیدی نیست که برای سئو نمی توان دستورالعمل یا آموزش های کاملاً از پیش تعیین شده و قطعی در همه زمینه ها ارائه کرد این مسئله که سئو بر اساس تصمیمات شخصی متخصص آن انجام می شود حرفی است که بسیاری از کارشناسان به آن معتقدند و در مطالب مطرح شده نیز با مثال ها و توضیحاتی که در این خصوص دادیم به خوبی اختصاصی بودن سئو و آموزش آن برای شما کاربران گرامی روشن شده است.
بحث تعیین سطح کارآموزان نیز مسئله مهمی در آموزش سئو به حساب می آید که شاید بتوان آن را به عنوان یک دغدغه یا چالش فراروی مدرسان دوره های آموزش سئو نیز به حساب آورد.
اگر شما در یک دوره آموزشی شرکت کنید با توجه به اینکه مدرس از میزان اطلاعات و آموخته های شما اطلاعی ندارد شاید روند آموزش آنچنان که باید هدفمند پیش نرود به همین منظور ما این مسئله یعنی تعیین سطح میزان دانش و اندوخته های علمی دانشپذیران را نیز به عنوان یکی از دیگر ویژگی هایی که بیش از پیش لزوم برگزاری آموزش های سئو را به صورت خصوصی اثبات می کند به حساب آورده ایم.

دوره های خصوصی بهترین شیوه برای آموزش سئو

با توجه به آنچه که مطرح کردیم به شما کاربران گرامی توصیه می کنیم چنانچه قصد دارید او را یاد بگیرید در صورتی که امکان آن برایتان فراهم است این آموزش را به صورت خصوصی درخواست کنید یادگیری سئو به صورت خصوصی این امکان را برای شما فراهم می کند تا هر زمان مشکلی داشته باشید به راحتی با ارتباط گرفتن با مدرس خود مشکلتان را حل کنید.
همچنین شما برای انجام پروژه های کاری نیز می توانید از مدرس خود بخواهید تا مثال هایی در این زمینه برای آموزش به شما استفاده کنند. شما با پیاده سازی این روش آموزشی برای خود و طرح و تقاضای این موضوع  می توانید به صورت همزمان سئو را یاد بگیرید و به اندوخته های خود اضافه کنید و هم پروژه های کاری تان را با کیفیت و ثبات بیشتری به انجام برسانید.
شما در آموزش خصوصی سئو به هیچ وجه از کلاس عقب نمی مانید چرا که تنها دانشپذیر کلاس خودتان هستید و بدون شک تا یک سرفصل آموزشی را به خوبی یاد نگرفته اید فرایند آموزش قابل پیشرفت نیست همین مسئله موجب می شود هم شما و هم درس تمرکز و الزام کارسازی برای موفقیت فرایند آموزش کار داشته باشید.

آیا امکان آموزش سئو به صورت آنلاین هم وجود دارد؟

بله، کلاس های آموزش آنلاین سئو در سطوح مختلف وجود دارد.

سرفصل های آموزش خصوصی سئو شامل چه مواردی هستند؟

با توجه به سطح و تخصص شما متفاوت می باشند. برای مثال اگر برنامه نویس هستید، در خصوص بهینه سازی و بحث های performance آموزش خواهد داده شد، که چه پارامترهایی اصلی ترین نقش را در بهینه سازی سایت دارند، اگر یک بلاگر هستید و به نویسندگی مشغول هستید، قوانین طلایی محتوا سئو محور را آموزش خواهید داد.

شیوه برگزاری کلاس های آموزش خصوصی سئو به چه صورت است؟

بهترین شیوه آموزش سئو، به صورت پروژه محور خواهد بود. برای همین شما در حین کلاس با نمونه های واقعی و پروژه های واقعی سئو را یاد خواهید گرفت.

هزینه آموزش خصوصی سئو ساعتی چقدر است؟

کلاس ها در دو سطح مقدماتی و پیشرفته می باشند. هزینه آموزش خصوصی سئو به صورت متوسط ساعتی 500 هزار تومان می باشد.

دوره آموزش خصوصی سئو چند ساعت است ؟

در دوره آموزش خصوصی سئو، من سعی میکنم تمام تجربیات این چندین ساله را در حوزه سئو سایت ها و برندهای مختلف به شما منتقل کنم. طول این دوره 20 ساعت می باشد و اصلی ترین مباحث در این دوره خصوصی سئو به شما آموزش داده می شود.

اشتراک گذاری:

مطالب زیر را حتما مطالعه کنید

6 دیدگاه

به گفتگوی ما بپیوندید و دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

 • سلام

  استاد افشار ، ما دوتا فروشگاه اینترنتی داریم که می خواستیم محتوای تولیدی در سایت سئویی باشد و همچنین به نیروهای فنیمون هم آموزش های لازم را بدهید که چگونه کارها را انجام دهند؟
  تا این جای کار تلاش کردیم که از ابزارهای گوگل برای بهینه سازی استفاده کنیم و با دو شرکت سئویی کار کردیم اما نتیجه مورد نظر را نگرفتیم.
  من می خواستم لطف بفرمایید برای مجموعه ما چند جلسه ای آموزش سئو بذارید تا خودمان هم بتوانیم تا حدودی کارهای سئو سایت را انجام دهیم.

  سپاسگذارم

 • سلام
  من یکی دو سالی هست که سئو کار می کنم، اما هنوز برای سئو سایت هایی که کلمات سختی دارند، با مشکل مواجه هستم و نمیدانم چی کار کنم. می خواستم بدونم آیا شما در این دوره خصوصی سئو از این نکات هم آموزش میدهید که من هم بتوانم کلماتی مثل بلیط هواپیما را سئو کنم؟

  • سلام خانم آتشی
   مطالبی که در هر دوره خصوصی سئو تدریس میشود، با توجه به نیاز مخاطب می باشد.
   اگر شما با بحث های مقدماتی سئو آشنا هستید، مباحث پیشرفته Technical SEOو استراتژی های سئو برای کلمات رقابتی برای شما مفید خواهد بود.

 • آقای افشار من می خواهم در کلاس های آموزش سئو شما شرکت کنم. در حال حاضر چگونه باید اقدام کنم؟
  آیا شما فقط آموزش خصوصی دارید؟
  من در چندین دوره مثل وبسیما و جهاد دانشگاهی شرکت کردم اما الان که یک پروژه سئو گرفتم ولی نتوانستم سایت را به بازدیدی که توافق کردیم و قرارداد بستیم، برسانم- الان مشکلی که دارم نمی دانم چقدر باید لینک سازی کنم و تا کی باید این کار را انجام دهم؟
  ممنون میشم به من بگید که چند تا لینک باید بسازم تا بازدید سایتم بالا رود

  مرسی

  • سلام
   فعلا برنامه ای برای آموزش گروهی در امسال ندارم، اما در حال حاضر به صورت محدود آموزشی خصوصی سئو را دارم. اما سال 99 برنامه های بیشتری برای آموزش سئو خواهم داشت.

   در خصوص لینک سازی هم این که چه تعداد و چقدر ؟ این بستگی به تاریخچه سایت و رقبای سایت و تارگت شما و قدرت برند دارد و نمی توان عددی در این خصوص گفت.

   نکته ای هم که باید اشاره کنم این است که لزوما همیشه نباید لینک سازی کرد و چه بعضا لینک سازی که شما می کنید باعث تنزل رتبه سایت شما می شود!

دیدگاهتان را بنویسید

keyboard_arrow_up