تدریس خصوصی سئو شامل چه مواردی است؟

سرفصل های دوره خصوصی سئو با توجه به نیاز شما می باشد. برای مثال، هفته پیش یک کلاینت داشتم، که با توجه به این که خود ایشون چند سال است که سئو کار میکنند، نیاز ایشون در حوزه سئو تکنیکال بود. اما برای مثال شاید شما می خواهید سئو را تازه شروع کنید و نیاز دارید که در کوتاه ترین زمان ممکن، نکات اصلی و پایه ای سئو را یاد بگیرید. طبق قانون 80-20. این دسته از افراد بعضا مدیران دیجیتال مارکتینگ یا افراد صاحب کسب و کار هستند که می خواهند دید سئو بگیرند و نمی خواهند سئوکار شوند. یا اگر بلاگری هستید که می خواهید بازدید بلاگ شخصی خودتان را افزایش دهید این سرویس مناسب شما است.  

بخشی از فیلم دوره خصوصی سئو به صورت غیر حضوری

 

سرفصل های دوره خصوصی سئو

هدف از دوره خصوصی سئو، یادگیری سئو در کوتاه ترین زمان ممکن است، بنابراین مباحث این دوره، به صورت کاملا کاربری می باشند. مواردی که شما در طی پروژه لازم دارید و با آن ها دیر یا زود مواجه خواهید شد.

 • سئو سایت را از کی شروع کنیم؟
 • چگونه با هزینه کم سایت را سئو کنیم؟
 • چگونه سایت را در گستره تمامی کلمات کلیدی که داریم، بالا بیاوریم؟
 • سئو تکنیکال چیست؟ مهم ترین اصول در سئو تکنیکال کدام ها هستند؟
 • بک لینک چیست؟ چگونه بک لینکی بگیریم که افت رتبه نداشته باشیم؟
 • اگر افت رتبه داشتیم، چی کار کنیم؟
 • برای این که رتبه 1 بیاییم و در این رتبه بمانیم، چه کار باید انجام دهیم؟
 • چگونه می توانیم با استفاده از تحلیل دیتا متوجه شویم که چه کلماتی افت رتبه یا بهبود رتبه داشتیم؟
 • استراتژی سئو برای سایت های فروشگاهی و بلاگی چه فرقی می کند؟

سئو را باید تمرین کرد و تجربه کرد !

یکی از موثرترین روش های یادگیری سئو که به همه توصیه میکنم، داشتن یک سایت شخصی یا حتی شرکتی برای خودتان می باشد. سایتی که وبمستر آن باشید و بتوانید عملی هر آنچه که می خوانید و به شما آموزش داده می شوید، تمرین کنید و یاد بگیرید. راه دیگه هم کارآموزی سئو است، برای این کار می توانید سایت ها و شرکت هایی را پیدا کنید که کارآموز سئو جذب می کنند. در هر حال مانند هر دوره ای آموزش خصوصی سریع ترین و موثرین راه یادگیری سئو می تواند باشد. البته دقت کنید، یک سری آموزشگاه ها و اساتیدی وجود دارد، که صرفا کارآن ها آموزش است، اما از آن جایی که سئو به صورت مداوم در حال گسترش و آپدیت است، حتما در کلاس ها و آموزش هایی شرکت کنید که بیزینس این افراد صرفا آموزش نیست! و پروژه های سئو بزرگ دارند و در حال کار کردن روی آن هستند.

آموزش عملی سئو

مهارت در سئو، نیازمند دانش و تجربه است. شما در کلاس خصوصی سئو، دانش را بدست می آورید. دانشی که ترکیبی از حوزه های دولپ، مارکتینگ ، محتوا می باشد. شما متوجه خواهید شد که چرا در این کلمه رتبه نمیگیرید و چه کاری برای بدست آوردن رتبه انجام دهید؟ یا حتی چرا با وجود این که بانس ریت سایت پایین است، سایت فروش ندارد؟! به بیان ساده نرخ تبدیل سایت پایین است. به صورت عملی سایت های مختلف را بررسی میکنیم که چرا این سایت ها رتبه خوبی ندارند با این که تمامی کارهای لازم را انجام دادند.

آموزش سرچ کنسول

آموزش خصوصی سئو مخصوص چه گروهی است؟

تمامی افرادی که می خواهند در کوتاه ترین زمان ممکن سئو را فرا بگیرند. اگر هدفتان از سئو این است که به صورت مشاوره سئو فعالیت کنید، نیاز به تجربه دارید که این تجربه با انجام پروژه های مختلف بدست می آید. روش دیگر استفاده از تجربه های دیگران است. شما می توانید با استفاده از تجربه دیگران و تمرین تبدیل به بهترین سئوکار ایران شوید!

منحصر به فرد بودن آموزه های سئو

سئو بسیار منحصر به فرد است یعنی شرایطی که برای یک سایت ممکن است مثبت و پیش برنده باشد شاید برای سایت دیگری مخرب و زیانبار به حساب آید.در واقع مجموعه عوامل متعددی برای بهینه سازی دست به دست هم می دهند و در نتیجه یک توسعه را برای سایت ایجاد می کنند. این مسئله موجب می شود که هیچ کارشناس و متخصص سئو نتواند قوانینی را به طور قطعی و مسلم به عنوان عملکرد و توصیه های سئو به دیگران ارائه کند. به عنوان مثال تولید محتوا کردن همیشه و در همه حال نمی تواند گزینه شماره یک برای پیشرفت و توسعه یک سایت به حساب آید در سایتی که به اندازه کافی محتوا تولید کرده شاید بهینه کردن همان محتوای تولید شده و پرداختن به لینک سازی های داخلی و نیز به روز رسانی هایی که شاید نوشته های شما نیاز داشته باشند اولویت شماره یک چنین سایتی باشد. از مجموعه مباحث مطرح شده در این زمینه می توان نتیجه گیری کرد که آموزش دادن سئو به صورت تضمینی و متمرکز می تواند قابلیت های بسیار بیشتری برای یادگیرنده داشته باشد از طرفی این مسئله برای مدرسانی که واقعاً به دنبال یاد دادن به دیگران هستند و نتیجه کارشان برایشان مهم است نیز بسیار اهمیت دارد چرا که آنها با سهولت بیشتری فرایند آموزشی را پیاده سازی و اجرا می کنند. وقتی که یک مدرس در حال آموزش دادن به دانشپذیری در یک موضوع مشخص است می تواند از مثال ها نمونه های مربوط به همان پروژه استفاده کند که این مسئله می تواند در کاربردپذیری و سوئیچ شدن به پروژه محور کردن اموزشگاه نیز کمک کند.

نبود دستورالعمل ها یا راهکارهای واحد و قطعی

تردیدی نیست که برای سئو نمی توان دستورالعمل یا آموزش های کاملاً از پیش تعیین شده و قطعی در همه زمینه ها ارائه کرد این مسئله که سئو بر اساس تصمیمات شخصی متخصص آن انجام می شود حرفی است که بسیاری از کارشناسان به آن معتقدند و در مطالب مطرح شده نیز با مثال ها و توضیحاتی که در این خصوص دادیم به خوبی اختصاصی بودن سئو و آموزش آن برای شما کاربران گرامی روشن شده است. بحث تعیین سطح کارآموزان نیز مسئله مهمی در آموزش سئو به حساب می آید که شاید بتوان آن را به عنوان یک دغدغه یا چالش فراروی مدرسان دوره های آموزش سئو نیز به حساب آورد. اگر شما در یک دوره آموزشی شرکت کنید با توجه به اینکه مدرس از میزان اطلاعات و آموخته های شما اطلاعی ندارد شاید روند آموزش آنچنان که باید هدفمند پیش نرود به همین منظور ما این مسئله یعنی تعیین سطح میزان دانش و اندوخته های علمی دانشپذیران را نیز به عنوان یکی از دیگر ویژگی هایی که بیش از پیش لزوم برگزاری آموزش های سئو را به صورت خصوصی اثبات می کند به حساب آورده ایم.

دوره های خصوصی بهترین شیوه برای آموزش سئو

با توجه به آنچه که مطرح کردیم به شما کاربران گرامی توصیه می کنیم چنانچه قصد دارید او را یاد بگیرید در صورتی که امکان آن برایتان فراهم است این آموزش را به صورت خصوصی درخواست کنید یادگیری سئو به صورت خصوصی این امکان را برای شما فراهم می کند تا هر زمان مشکلی داشته باشید به راحتی با ارتباط گرفتن با مدرس خود مشکلتان را حل کنید. همچنین شما برای انجام پروژه های کاری نیز می توانید از مدرس خود بخواهید تا مثال هایی در این زمینه برای آموزش به شما استفاده کنند. شما با پیاده سازی این روش آموزشی برای خود و طرح و تقاضای این موضوع  می توانید به صورت همزمان سئو را یاد بگیرید و به اندوخته های خود اضافه کنید و هم پروژه های کاری تان را با کیفیت و ثبات بیشتری به انجام برسانید. شما در آموزش خصوصی سئو به هیچ وجه از کلاس عقب نمی مانید چرا که تنها دانشپذیر کلاس خودتان هستید و بدون شک تا یک سرفصل آموزشی را به خوبی یاد نگرفته اید فرایند آموزش قابل پیشرفت نیست همین مسئله موجب می شود هم شما و هم درس تمرکز و الزام کارسازی برای موفقیت فرایند آموزش کار داشته باشید.

آموزش خصوصی سئو

آیا امکان آموزش سئو به صورت آنلاین هم وجود دارد؟

بله، کلاس های آموزش آنلاین سئو در سطوح مختلف وجود دارد.

سرفصل های آموزش خصوصی سئو شامل چه مواردی هستند؟

با توجه به سطح و تخصص شما متفاوت می باشند. برای مثال اگر برنامه نویس هستید، در خصوص بهینه سازی و بحث های performance آموزش خواهد داده شد، که چه پارامترهایی اصلی ترین نقش را در بهینه سازی سایت دارند، اگر یک بلاگر هستید و به نویسندگی مشغول هستید، قوانین طلایی محتوا سئو محور را آموزش خواهید داد.

شیوه برگزاری کلاس های آموزش خصوصی سئو به چه صورت است؟

بهترین شیوه آموزش سئو، به صورت پروژه محور خواهد بود. برای همین شما در حین کلاس با نمونه های واقعی و پروژه های واقعی سئو را یاد خواهید گرفت.

هزینه آموزش خصوصی سئو ساعتی چقدر است؟

کلاس ها در دو سطح مقدماتی و پیشرفته می باشند. هزینه آموزش خصوصی سئو به صورت متوسط ساعتی 500 هزار تومان می باشد.

دوره آموزش خصوصی سئو چند ساعت است ؟

در دوره آموزش خصوصی سئو، من سعی میکنم تمام تجربیات این چندین ساله را در حوزه سئو سایت ها و برندهای مختلف به شما منتقل کنم. طول این دوره 20 ساعت می باشد و اصلی ترین مباحث در این دوره خصوصی سئو به شما آموزش داده می شود.

بهترین استاد سئو ایران چه کسی است؟

مثله آموزش دیگری، بهترین استاد سئو، کسی است که بهتر می توانید با او ارتباط برقرار کنید و انتقال دانش را انجام دهد. این نکته در انتخاب مدرس سئو خیلی اهمیت دارد. پس فردی که دانش و تجربه دارد و در انتقال دانش دست و دلباز باشد!

یادگیری کامل سئو چقدر طول می کشد؟

بسته به سطح دانش شما دارد، اگر در سطح متوسط باشید، 10 ساعت زمان کافی است – بعد از این زمان لازم است که سئو را عملی تجربه کنید. مثلا بعد از این آموزش گوگل وبمستر را دیدید، شروع به تحلیل دیتای وبمستر تولز سایت ها بکنید. یا اگر ahrefs را یاد گرفتید، حتما سایت های مختلف را آنالیز کنید.

$$

سرفصل های دوره خصوصی سئو

مهمترین سر فصل دوره سئو تمیرین سئو – خصوصی روش های سئو آموزش سئو قیمت دوره های سئو ایرانی – بهترین کلاس سئو در ایران –

چگونه سئو را یاد بگیریم؟

نقش کلمه کلیدی در سئو محتوا

روش آموزش سئو

تدریس خصوصی سئو به صورت تخصصی چه مزیت هایی دارد؟ تکنیک های پیشرفته و طلایی سئو را کجا آموزش ببینم؟ آموزش حضوری و فشرده بهترست یا آنلاین؟

تدریس دوره جامع آموزش سئو

لیست سرفصل های دوره سئو کدام است؟

     
دوره جامع سئو سرفصل های کلاس سئو  
2 ساعت 1 ساعت سئو چیست
سئو را حرفه ای   2 ساعت
دانلود آموزش سئو آموزش سئو تهران 3 ساعت
    4 ساعت
     
     

مدرس سئو – استاد سئو

بهترین استاد سئو ایران کیست؟ چگونه سئو را حرفه ای یاد بگیریم؟ روش تدریس خصوصی سئو

تدریس خصوصی سئو

کلاس خصوصی سئو در تهران

بهترین کلاس خصوصی سئو در تهران کجاست؟ چگونه می توانیم سئو و بهنیه سازی سایت را یاد بگیریم؟

 

کلاس آموزش سئو

کلاس آموزش سئو در تهران – کرج و سایر شهرها

روش های کلاس سئو چیست- سئو را حرفه ای کجا یاد بگیریم؟ آموزش سئو نویسی – چگونه سئو را بنویسیم؟ روش های نوشتن سئو جیست

 • نوشتن سئو با خودکار
 • نوشتن سئو با مداد
 • سئو داخلی سرفصل های سئو
 • دوره سئو مقدماتی
 • آموزش گوگل وبمستر تولز
 • سئو چیست
 • چرا سئو خوب است
 • آموزش خصوصی سئو در تهران
 • فیلم آموزش سئو
 • کلاس سئو در مشهد
 • استاد سئو در شیراز

بهترین استاد سئو و بهینه سازی

مهم ترین نکته که در انتخاب استاد سئو خوب وجود دارد، این است که تدریس شیوه کسب و کار این استاد نباشد، یعنی صرفا مدرس نباشد. 

چون بیزینس و کسب و کار بعضی همکاران صرفا از طریق تدریس سئو می باشد، اما از آن جایی که سئو پویا است و دائما در حال حرکت می باشد، بنابراین استاد سئو خوب کسی است که به صورت عملی درگیر پروژه های سئو می شود.